Milos Krasić: Wracaliśmy smutni do domów

2017-03-20 10:00:00
- Nie tak miał zakończyć się nasz mecz z Legią Warszawa. Był pełen stadion naszych kibiców, którym chcieliśmy sprawić mnóstwo radości. A przez to, że przegraliśmy, musieli wracać smutni do swoich domów. Nam też nie jest wesoło, bo to już trzeci przegrany mecz z rzędu - mówił po porażce 1:2 z Legią Warszawa pomocnik Lechii Gdańsk Milos Krasić.

- Uważam, że w przekroju całego spotkania byliśmy drużyną lepszą od Legii. Może nie dużo lepszą, ale na pewno nie zasłużyliśmy na to, by schodzić z boiska pokonani - mówił Krasić. - Z drugiej jednak strony mieliśmy sporo szans na to, by strzelić więcej niż jedną bramkę i wygrać ten mecz. Marco Paixao miał swoje szanse, Rafał Wolski trafił w słupek. Szkoda, że nic z tych sytuacji nie wpadło do siatki. Chcemy przeprosić naszych kibiców. Przyszło ich tylu na stadion i musieli smutni wracać do swoich domów. My również. Wielka szkoda - dodał pomocnik Biało-Zielonych.

 

Teraz przed piłkarzami dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach ligowych. Do gry gdańszczanie wrócą 2 kwietnia na spotkanie z Zagłębiem Lubin.

 

- To czas, żeby przetrawić nasze ostatnie wyniki. Nie jest wesoło po trzech porażkach z rzędu. Musimy spokojnie to przemyśleć i zabrać się do dalszej pracy. Musimy także podtrzymać atmosferę wewnątrz zespołu, bo to niezwykle ważne. Zostały nam cztery mecze w sezonie zasadniczym i zrobimy wszystko, by zgromadzić w nich jak najwięcej punktów - zakończył Krasić.

 

#MyWierzymy