• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Młodzicy Akademii Lechii zajęli drugie miejsce w turnieju Jaguar Cup

2018-01-15 20:45:00
Drużyna Akademii Lechii Gdańsk z rocznika 2007 prowadzona przez Mateusza Michalskiego i Pawła Rosińskiego dobrze zaprezentowała się na turnieju Jaguar Cup, który rozegrano w ostatni weekend. Biało-Zieloni zajęli drugie miejsce, a najlepszym bramkarzem został wybrany nasz zawodnik, Jeremi Gohr.

- Były to dla nas bardzo pożyteczne dwa dni, ponieważ mogliśmy zmierzyć się z zespołami z całej Polski. Poziom turnieju był wysoki, więc tym bardziej cieszy postawa naszych chłopców, którzy zaprezentowali się z dobrej strony - powiedział opiekun Lechii Mateusz Michalski. 

 

Drużyna Akademii Lechii wystąpiła w składzie: Jeremi Gohr, Kacper Potulski, Wiktor Ziętkowski-Gloza, Filip Kołakowski, Igor Brzyski, Alan Wiśniewski, Dominik Urbański, Szymon Pierzchliński, Marceli Porzuc.

 

W turniejowych zmaganiach uczestniczył także drugi zespół Akademii Lechii, który ostatecznie zajął 10 miejsce.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się