• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Moc atrakcji dla kibiców na turnieju Amber Cup! [WIDEO]

2018-01-05 09:30:00
W sobotę 6 stycznia od godziny 9.00 i niedzielę 7 stycznia od 14.00 zapraszamy do ERGO ARENY na 12. edycję turnieju Amber Cup. W pierwszym dniu rywalizacji ściskamy kciuki za wychowanków Akademii Lechii Gdańsk z rocznika 2008 w turnieju dziecięcym, zaś w niedzielę dopingujemy seniorów Biało-Zielonych, którzy będą walczyć o obronę trofeum, wywalczonego w 2016 i 2017 roku. Oprócz emocji sportowych na Amber Cup nie zabraknie również licznych atrakcji dla kibiców!

Podczas obu dni turnieju Amber Cup w ERGO ARENIE funkcjonować będzie strefa zdjęć i autografów. Zaglądać będą do niej zarówno piłkarze Lechii Gdańsk, a także reprezentanci Polski, m.in. Artur Boruc, Kamil Grosicki, Jarosław Jach czy Jacek Góralski. Bądźcie więc czujni, jeśli chcecie „upolować” fotkę bądź podpis piłkarzy.

 

Na Amber Cup do zdobycia będzie również unikatowa koszulka reprezentacji Polski z podpisami kadrowiczów Adama Nawałki. Aby móc ją otrzymać należy wziąć udział w konkursie. Napiszcie rymowankę dotyczącą piłkarskich emocji w 2017 roku, a następnie wpiszcie ją na specjalny kupon, który otrzymacie w ERGO ARENIE i wrzućcie do urny w strefie Kids! Zwycięzca otrzyma koszulkę z rąk jednego z  ambasadorów turnieju!

 

Podczas Amber Cup chętni kibice będą mogli zmierzyć się w znanym z Turbokozaka Footdarcie. Dla tych, którzy uzyskają najlepsze wyniki przewidziano nagrody ufundowane przez Adrenaline – koszulki oraz vouchery zakupowe, a także gadżety reprezentacji Polski.

 

W strefie zdrowia Ortomed spotkacie fizjoterapeutów i rehabilitantów, którzy będą przeprowadzać ćwiczenia dla dzieci, a także odpowiedzą na pytania dotyczące sportowego trybu życia.

 

Na tym nie koniec, bowiem w przerwach spotkań organizowane będą konkursy dla publiczności, w których do wygrania będą vouchery na zakup odzieży i obuwia sportowego. A jeśli już mowa o obuwiu to na Amber Cup będziecie mogli w dogodnej cenie spersonalizować swoje buty piłkarskie w strefie Embro.

 

Bilety na Amber Cup 2018 są już dostępne w sprzedaży. Możne je nabyć na stronie eventim.pl, w sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert i w kasach ERGO ARENY. Ceny wejściówek zaczynają się od 15 złotych!

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się