Na Dzień Kobiet 50% zniżki dla wszystkich Pań na bilety na mecz Lechia - Legia

2018-03-08 08:30:00
Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich kibicek Lechii Gdańsk oprócz najserdeczniejszych życzeń przygotowaliśmy specjalną promocję na zakup biletów na spotkanie Biało-Zielonych z Legią Warszawa (11 marca, godz. 18)! 8 marca wszystkie panie, które zakupią bilet na niedzielny mecz na Stadionie Energa Gdańsk otrzymają 50% zniżki!

By móc skorzystać z promocji należy zalogować się na swój profil w systemie biletowym na stronie bilety.lechia.pl. Po standardowej procedurze zakupu wejściówki przy końcu transakcji należy wpisać kod 8MARCA. Po jego użyciu naliczona zostanie zniżka w wysokości 50%. Panie uprawnione do skorzystania z ulgi uczniowskiej/studenckiej, by móc otrzymać zniżkę z okazji Dnia Kobiet proszone są przy wyborze biletu o zaznaczenie opcji "bilet kobieta normalny".

 

UWAGA!

50% zniżki obowiązuje wyłącznie dla pań, wyłącznie 8 marca oraz dotyczy tylko wejściówek zakupionych przez internet na stronie bilety.lechia.pl. Zniżka dotyczy wszystkich sektorów Stadionu Energa Gdańsk wraz ze strefą Prestige (z wyłączeniem strefy Prestige Premium).

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się