• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Na mecz Lechia - Legia przyjedź wcześniej. Nie przegap ani chwili!

2017-03-18 12:00:00
Kibiców Lechii Gdańsk zachęcamy do nieodkładania decyzji o zakupie biletów na spotkanie z Legią Warszawa oraz przyjazdu na Stadion Energa Gdańsk na ostatnią chwilę. Wcześniejsze przybycie pozwoli na cieszenie się piłkarskimi emocjami od pierwszego gwizdka sędziego.

Zwracamy się z prośbą do kibiców wybierających się na spotkanie o możliwie jak najszybsze przybycie na Stadion Energa Gdańsk. Bramy stadionu otwarte zostaną o godz. 16. Szybsze przybycie umożliwi spokojne wejście na obiekt i uniknięcie konieczności stania w kolejce przy bramofurtach poszczególnych sektorów. Późniejszy przyjazd na stadion nie daje gwarancji zajęcia miejsca na trybunach przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

 

Przypominamy jednocześnie, że bilety na spotkanie Lechia - Legia w dniu meczu będzie można zakupić w pawilonach kasowych przy Stadionie Energa Gdańsk. Pawilon kasowy nr 2, znajdujący się vis a vis Fun Areny czynny będzie od godz. 10. Dojście do pawilonu kasowego nr 2 możliwe będzie tylko bramą od parkingu P5 od ul. Marynarki Polskiej. Pozostałe pawilony kasowe czynne będą od godz. 16.

 

Wejściówki można również zakupić w internecie na stronie bilety.lechia.pl, w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ich wykaz znajduje się TUTAJ. Bilety można zakupić również w FanStore Lechia New Balance. W sobotę sklep będzie czynny od godz. 11 do godz. 22. W niedzielę od godz. 16 do godz. 21.

 

POZOSTAŁE INFORMACJE ORGANIZACYJNE PRZED MECZEM LECHIA - LEGIA