Nie masz pomysłu na świąteczny prezent?

2018-12-18 08:10:00
Dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze pomysłu na świąteczny prezent, przygotowaliśmy kilka podpowiedzi.

Poniżej kilka pomysłów, które zadowolą każdego fana Lechii Gdańsk!

 

KARNET WIOSNA 2019

 

Emocjonująca runda wiosenna startuje już 9 lutego. Na Energa Stadion Gdańsk w sezonie zasadniczym zmierzymy się jeszcze z Pogonią Szczecin, Wisłą Kraków, Wisłą Płock, Piastem Gliwice i Lechem Poznań. Karnet na rundę wiosenną zapewnia także udział we wszystkich meczach rundy finałowej Lechii w Gdańsku!

 

Ceny zaczynają się od 95 zł za karnet ulgowy i 155 zł za karnet normalny. Więcej informacji o karnetach znajdziesz tutaj.

 

Przypominamy, że do zakupu karnetu nie jest wymagana karta kibica, bilet uprawniający do wstępu można wygenerować ze swojego profilu:

- przesyłając go sobie na telefon komórkowy w formie sms (więcej informacji),

- dodając go do Walleta (więcej informacji),

- drukując na kartce A4.

 

Kupując karnet dla bliskiej osoby potrzebujesz jedynie jej: imię, nazwisko oraz numer PESEL.

 

Karnety w sprzedaży stacjonarnej w partnerskich punktach sprzedaży wejściówek na mecze Lechii Gdańsk, w FanStore Lechia Gdańsk oraz przez Internet na stronie: https://bilety.lechia.pl/

 

Więcej informacji gdzie kupić karnety i bilety.

 

VOUCHER WARTOŚCIOWY NA BILETY

 

Voucher wartościowy na bilety to alternatywna forma karnetu. Obdaruj bliską osobę voucherem wartościowym w dowolnej kwocie, którą będzie mogła wykorzystać do wymiany na bilety wstępu na wybrane przez siebie mecze Lechii na Energa Stadion.

 

Więcej informacji tutaj.

 

ODWIEDŹ FANSTORE LECHIA GDAŃSK NA ENERGA STADION

 

Odwiedź nasz oficjalny sklep na Stadionie Energa Gdańsk i wybierz coś wyjątkowego z kolekcji gadżetów klubowych lub asortymentu New Balance.

 

Sklep czynny jest codziennie w godzinach 9-17.

 

Zakupy można robić też on-line: https://sklep.lechia.pl/

 

Jednocześnie gorąco zachęcamy do śledzenia naszego KALENDARZA ADWENTOWEGO LECHII GDAŃSK! Codziennie inne super promocje. Więcej informacji.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się