• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Nie tylko mecz. Atrakcje dla kibiców na spotkaniu Lechii z Legią

2017-03-19 11:30:00
Spotkanie Lechii Gdańsk z Legią Warszawa to nie tylko piłkarskie emocje na najwyższym poziomie. Na Stadionie Energa Gdańsk znajdziecie również inne atrakcje, które towarzyszyć będą meczowi Biało-Zielonych z drużyną ze stolicy. Początek meczu o godz. 18, bramy stadionu otwieramy dla Was o godz. 16.

Jeszcze przed zajęciem miejsca na trybunach zachęcamy Was do odwiedzin w FanStore Lechia New Balance. Będziecie w nim mogli zaopatrzyć się w pamiątki Biało-Zielonych, a także nabyć najwyższej jakości odzież i obuwie sportowe marki New Balance. W naszym sklepie od 17 będą na Was czekać także piłkarze Lechii - Vanja Milinković-Savić oraz Ariel Borysiuk. Będziecie mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia, a także wziąć autografy. Z kolei przed sklepem spotkacie Biało-Zielone serca, od których będziecie mogli otrzymać kupony, uprawniające do otrzymania 10% rabatu na zakupy w FanStore. Z kolei od godz. 16.45 ekipa North Style Crew uraczy Was pokazem najwyższej klasy piłkarskich trików i sztuczek.

 

Atrakcje czekają na Was również na trybunach stadionu. Na trybunie niebieskiej piłkarze Lechii rozdawać Wam będą autografy, a jeśli macie chęć pograć w FIFĘ 17, to możecie to zrobić na specjalnym stoisku z konsolą PlayStation 4. Tam również będziecie mogli przyozdobić swoją twarz w Biało-Zielone barwy.

 

W przerwie spotkania trzej szczęśliwcy, którzy złapią wyrzucone piłeczki, wezmą udział w konkursie piłkarskiej żonglerki z nagrodami ufunodowanymi przez Leroy Merlin.