Nowe bluzy Biało-Zielonych w sklepie Lechii Gdańsk

2018-02-09 16:00:00
Nowa limitowana kolekcja bluz Lechii Gdańsk jest już dostępna w FanStore Lechia New Balance oraz na sklep.lechia.pl. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości bluzy z dedykowanymi Lechii Gdańsk elementami.

GALERIA ZDJĘĆ NOWYCH BLUZ LECHII GDAŃSK

 

W sklepie Lechii Gdańsk dostępne są trzy modele bluz dla dorosłych - zielona bluza z haftem z przodu i napisem Lechia Gdańsk na plecach oraz efektownymi wzmocnieniami na łokciach, szara bluza z zielonym napisem Lechia oraz haftem na rękawie i kapturze oraz damska bluza w kolorze szarym z zielonym napisem Lechia z boku oraz haftem na rękawie i kapturze.

 

Dodatkowo bluzy, w zależności od modelu, posiadają Biało-Zieloną kratkę w kapturze, przy kieszeniach oraz na łokciach, a także zieloną tasiemkę przy kołnierzu z napisem Lechia Gdańsk.

 

Na najmłodszych kibiców czekają dwa modele bluz: zielona z białym napisem Lechia Gdańsk dostępna w rozmiarach 116, 128, 134, 140, 146, 152 oraz szara bluza dziecięca z zielonym napisem Lechia i haftem na rękawie oraz kapturze. W tej wersji w rozmiarach: 104, 110, 122, 128, 134 – dodatkowo uszka na kapturze. Bluza dostępna jest również w rozmiarach 140, 146, 152.

 

Po bluzy oraz inne pamiątki i gadżety Biało-Zielonych zapraszamy do FanStore Lechia New Balance, czynnym codziennie w godz. 10 - 18 oraz na sklep.lechia.pl

 

Zapraszamy na oficjalny profil FanStore Lechia New Balance na Facebooku. Tam znajdziecie aktualne informacje o obowiązujących promocjach i wyprzedażach.