Nowe Karty Kibica w Fanstore Lechia Gdańsk!

2019-07-19 09:00:00
W naszym sklepie na Stadionie Energa Gdańsk pojawiła się nowa edycja limitowanych Kart Kibica, które są elektronicznym nośnikiem biletów i karnetów na mecze Lechii. Przypominamy o sprawdzeniu dat ważności kart. Wszystkie karty, które utraciły ważność z końcem czerwca 2019 roku, zostały zdezaktywowane. W tym przypadku należy wyrobić nowe, tzn. odnowić.

Karta Kibica Lechii Gdańsk wydawana jest na miejscu w naszym sklepie na stadionie w Letnicy. Aby wyrobić Kartę Kibica Lechii Gdańsk, należy wypełnić  wniosek do pobrania w punkcie wyrabiania kart kibica lub TUTAJ!

 

Koszt wydania nowej Karty Kibica Lechii Gdańsk:


15 zł – pierwsza karta                   
10 zł - odnowienie, kolejna karta dla danej osoby w systemie

 

Pamiętaj! Karta Kibica nie jest wymagana, by móc zakupić karnety lub bilety na domowe mecze Lechii Gdańsk. Jest ona elektronicznym nośnikiem biletów i karnetów na spotkania Lechii na Stadionie Energa Gdańsk. 

 

Bilety i karnety można zakupić także w wersji do wydruku samodzielnego, bądź w formie elektronicznej - wersja PDF, za pośrednictwem aplikacji biletowej Lechii Gdańsk oraz pobrać przez aplikację Wallet

 

Przy składaniu wniosku należy przedstawić ważny dokument tożsamości w celu weryfikacji danych. Osobom poniżej 13 roku życia oraz ubezwłasnowolnionym przy składaniu wniosku musi towarzyszyć przedstawiciel ustawowy (np. rodzic) i tylko on może wypełnić wniosek danymi osoby, dla której ma być wydana karta, przy jednoczesnym złożeniu podpisu pod wnioskiem. Osoby w wieku pomiędzy 13 a 18 rokiem oraz częściowo  ubezwłasnowolnione mogą wypełnić, podpisać i złożyć wniosek osobiście pod warunkiem załączenia do wniosku pisemnej zgody na wydanie Karty Kibica Lechii Gdańsk udzielonej przez przedstawiciela ustawowego oraz jego kserokopii dokumentu tożsamości.


Karta Kibica Lechii Gdańsk ważna jest przez okres 2 lat od dnia ostatniego uprawnienia do wstępu na mecz w przypadku kart bez daty ważności. (* Uwaga! Prosimy właścicieli kart terminowych o sprawdzenie daty ważności karty). 

Karta Kibica Lechii Gdańsk posiada numer ACN, którym można posługiwać się zamiennie z numerem pesel podczas zakupu biletu stacjonarnie oraz przez Internet.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się