Odszedł od nas Marek Bąk. Jego pamięć uczcimy podczas meczu z Jagiellonią

2018-11-09 10:00:00
W wieku 71 lat odszedł wieloletni kierownik i dyrektor Lechii Gdańsk Marek Bąk. W związku z obchodami 100-lecia Niepodległości przed najbliższym meczem z Cracovią minuta ciszy dla uczczenia pamięci Marka Bąka będzie miała miejsce przed kolejnym spotkaniem domowym z Jagiellonią Białystok.

Marek Bąk z Lechią związany był od lipca 1989 roku, gdy rozpoczął pracę jako kierownik drużyny, którą wówczas prowadził Bogusław Kaczmarek. Tę funkcję pełnił do czerwca 1998 roku. Następnie został dyrektorem OSP Lechia.

 

Marek Bąk zmarł dziś po długiej i ciężkiej chorobie. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w sobotę, 10 listopada, o godzinie 12.30 w kaplicy na cmentarzu w Oliwie.

 

Klub pragnie złożyć rodzinie oraz najbliższym wyrazy głębokiego współczucia oraz najszczersze kondolencje. Na zawsze pozostanie w naszych sercach. Cześć jego pamięci!  

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się