• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Oldboje Lechii Gdańsk zainaugurują granie w 2018 roku

2017-12-30 16:00:00
Zgodnie z kilkunastoletnią tradycją, punktualnie o godz. 12.00 w Nowy Rok, Oldboje Lechii Gdańsk zmierzą się w towarzyskim meczu z drużyną Samorządowców i Przyjaciół. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Traugutta.

W dotychczasowych spotkaniach dziesięciokrotnie wygrywali Lechiści, dwa razy rezultat był nierozstrzygnięty. Czy i ten rok zacznie się doskonale dla Biało-Zielonych, którzy w poprzednim starciu wygrali zdecydowanie 11:0? Wówczas pierwszą bramkę w 2017 roku zdobył Maciej Kalkowski, który Nowy Rok przywitał czterema trafieniami. Komu teraz przypadnie w udziale inauguracyjny noworoczny gol?

 

Jest w kim wybierać. Biało-Zieloni awizują skład który, jak przystało na Nowy Rok zapowiada się „wystrzałowo”. Zapraszamy wszystkich kibiców Lechii, by mogli jeszcze raz zobaczyć w akcji m.in. Leszka Kulwickiego, Adama Merchuta, Piotra Opuszewicza, Marka Widzickiego, Radosława Błondka, Krzysztofa Bredego, Tomasza Dawidowskiego, Marka Zieńczuka, Pawła Pęczaka, Grzegorza Górskiego, Macieja Kalkowskiego, Roberta Sierpińskiego. Krzysztofa Rusinka, Tomasza Untona, Marcina Kubsika czy Marka Wożniaka. Trenerem Selekcjonerem Oldbojów będzie oczywiście Jerzy Jastrzębowski.

 

Mecz organizowany jest przez Lechię i Gdański Ośrodek Sportu. Sponsorami natomiast są tradycyjnie Restauracja Boma, Stowarzyszenie Kibiców Lechii „Lwy Północy” oraz Projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk.

 

 

Natomiast dzień wcześniej, 31 grudnia, w niedzielę o godz. 12, sportowcy amatorzy sympatyzujący ze środowiskiem Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych ,,Świetlik”, pożegnają na boisku stary rok. Będzie to już 34. rywalizacja  piłkarzy podzielonych na Starych i Młodych. Mecz, poświęcony pamięci Macieja Płażyńskiego, Arama Rybickiego i Andrzeja Kawy, odbędzie się również na sztucznej murawie przy ul. Traugutta. 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się