Oldboje Lechii Gdańsk zainaugurują granie w 2019 roku!

2018-12-31 10:00:00
Zgodnie z kilkunastoletnią tradycją, punktualnie o godz. 12.00 w Nowy Rok, Oldboje Lechii Gdańsk zmierzą się w towarzyskim meczu z drużyną Przyjaciół Lechii. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Traugutta 29. Zapraszamy wszystkich kibiców Lechii, wstęp na to spotkanie jest wolny. Po szaleństwach sylwestrowej nocy, warto przyjść i nacieszyć oczy grą Naszych byłych piłkarzy.

W dotychczasowych spotkaniach jedenastokrotnie wygrywali Lechiści, dwa razy rezultat był nierozstrzygnięty. Biało-Zielonych w poprzednim starciu wygrali zdecydowanie 10:1, jak będzie tym razem? W ostatnich dwóch latach jako pierwszy do bramki trafiał Maciej Kalkowski. Komu teraz przypadnie w udziale inauguracyjny noworoczny gol?

 

Poznaliśmy już awizowany skład Biało-Zielonych, który prezentuje się bardzo mocno. Kibice po raz kolejny będą mogli zobaczyć w akcji na murawie m.in. Leszka Kulwickiego, Adama Merchuta, Piotra Opuszewicza, Marka Widzickiego, Krzysztofa Bredego, Tomasza Dawidowskiego, Pawła Buzałę, Karola Piątka, Marka Zieńczuka, Pawła Pęczaka, Grzegorza Górskiego, Macieja Kalkowskiego, Marcina Gąsiorowskiego, Dominika Czajkę, Marcina Kubsika, Aleksandra Cybulskiego, Sławomira Wojciechowskiego, Rafała Kaczmarczyka, Jacka Grembockiego, Roberta Sierpińskiego, Krzysztofa Rusinka, Sebastiana Osmólskiego, Dariusza Głosa, Marka Woźniaka, Adama Dudę, Marcina Łatkowskiego czy Janusza Wydrowskiego. Ponadto w drużynie Oldboys Lechia wystąpi gościnnie trener Piotr Stokowiec.

 

Drużyna Przyjaciół Lechii wystąpi natomiast w składzie: Wojciech Stybor, Tomasz Stankiewicz, Mikołaj Czerwonka, Krzysztof Paszkiewicz, Michał Pietruszewski, Przemysław Boleski, Zbigniew Lula, Wojciech Murawski, Tomasz Michalczewski, Mariusz Pelewski, Łukasz Olszewski, Ryszard Świlski, Andrzej Terlikowski, Adam Sekuła, Wojciech Jankowski i Andrzej Marchel

 

Skrót ostatniego spotkania Oldbojów Lechii Gdańsk z drużyną Przyjaciół Lechii.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się