• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Oliver Zelenika: Ten mecz był dla mnie bardzo ważny

2018-04-24 11:00:00
- Myślę, że zagrałem dobre spotkanie, drużyna również. Zabrakło jednak decydującego gola. Był to bardzo ważny mecz dla mnie, dawno nie grałem o stawkę, ale starałem się zachować spokój - powiedział po zremisowanym spotkaniu z Cracovią bramkarz Biało-zielonych Oliver Zelenika.

Zelenika w rywalizacji przeciwko Cracovii zadebiutował w Biało-zielonych barwach, zachowując czyste konto. 

 

- Jestem zadowolony ze swojego występu. Udało mi się nie stracić bramki, co jest najważniejsze na mojej pozycji. Czułem wsparcie zespołu. Chłopacy gratulowali i dziękowali mi po meczu - powiedział Zelenika. - Zagraliśmy dobre spotkanie, ale zabrakło gola, który dałby nam zwycięstwo. Przed nami mecz we Wrocławiu, gdzie także będziemy walczyć o trzy punkty - zapowiedział golkiper Lechii. 

 

Oliver Zelenika o miejsce w wyjściowym składzie rywalizuje z Dusanem Kuciakiem. Jak układa się współpraca obu golkiperów? 

 

- Dusan to bardzo dobry kolega, z którym wykonujemy ciężką pracę na treningach. Wiem, że jest szansa na pierwszy skład, ale muszę na to zasłużyć. Rywalizacja o miejsce w bramce to normalna rzecz. Każdy z nas na niej korzysta, ale decyzje należą do trenerów - zakończył Oliver Zelenika.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się