• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Omida nowym sponsorem Akademii Lechii Gdańsk

2017-10-05 12:00:00
Miło nam poinformować, że firma Omida została nowym sponsorem Akademii Lechii Gdańsk. Nowy sponsor Akademii wspierać będzie wszystkie roczniki młodych piłkarzy, trenujących w akademii gdańskiego klubu. Logo firmy będzie widoczne na koszulkach, w których wychowankowie Akademii rozgrywać będą swoje spotkania.

Omida to firma wykonująca kompleksowe usługi spedycyjne w zakresie transportu intermodalnego, świadcząca profesjonalną i kompleksową obsługę logistyczno-spedycyjną w zakresie międzynarodowej spedycji morskiej i lotniczej, międzynarodowej oraz krajowej spedycji drogowej, magazynowania i prowadzenia składu celnego, obsługi celnej, doradztwa w zakresie działalności transportowo-spedycyjnej, ubezpieczeniowej, logistycznej i handlowej.

 

Oprócz działalności biznesowej Omida zajmuje się również wspieraniem istotnych projektów o wymiarze społecznym. Jako sponsor Omida w sezonie 2017/2018 będzie wspomagać również Akademię Lechii Gdańsk, a jej logo będzie widoczne na koszulkach młodych zawodników Akademii.

 

- Już od pewnego czasu myśleliśmy o nawiązaniu współpracy z Akademią Lechii Gdańsk. Teraz nasze plany udało nam się wcielić w życie i jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do grona firm, wspierających młodych piłkarzy Lechii. Mam nadzieję, że przy naszym współudziale wychowankowie Akademii Lechii Gdańsk osiągać będą wiele sukcesów – mówi prezes zarządu firmy Omida Bartłomiej Glinka.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się