Patryk Lipski: Liczę na powrót do gry

2018-03-07 17:00:00
- U nowego trenera każdy z zawodników ma czystą kartę. Ja liczę, że wykorzystam swoją szansę i znów zacznę grać – mówi pomocnik Lechii Gdańsk Patryk Lipski.

- Ostatni okres był dla mnie ciężki, bo nie grałem i nie było mnie nawet w kadrze meczowej na wiosenne spotkania. Brałem to jednak na klatę i pracowałem dalej – podkreśla Lipski. – Wraz z przyjściem nowego trenera liczę, że wykorzystam szansę i znów zacznę grać. U trenera Stokowca każdy ma bowiem czystą kartę – dodaje pomocnik Biało-Zielonych.

 

Patryk Lipski zaznacza również, że przyjście nowego szkoleniowca ma stanowić pozytywny impuls dla całego zespołu.

 

- Liczymy na bodziec dla drużyny. Musi zmienić się coś w naszych głowach, byśmy stali się lepszym zespołem. Umiejętności przecież mamy, choć zdajemy sobie również sprawę, że nasza gra jest daleka od ideału i wymaga poprawy czy to w defensywie, czy w ataku. Głęboko wierzymy, że nowy trener poukłada wszystko tak, że zaczniemy osiągać lepsze wyniki już od najbliższego meczu z Legią Warszawa  – zaznacza Lipski.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się