• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Patryk Lipski: Musimy poprawić grę w końcówkach

2019-10-27 13:00:00
- Nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji, ale z drugiej strony powinniśmy cierpliwiej grać w piłkę, zamiast już się nastawiać na bronienie. Na pewno nie jesteśmy w zbyt dobrych humorach po dzisiejszym meczu - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Zabrze pomocnik Lechii Patryk Lipski.

Patryk Lipski zameldował się na murawie w 64. minucie gry. Zastąpił Rafała Wolskiego.

 

- Wszedłem i zagrałem w dłuższym wymiarze czasowym. Z tego jestem zadowolony, ale z wyniku nie. Gra mogła być lepsza. Są rzeczy do poprawy. Za bardzo przestajemy grać w piłkę, kiedy prowadzimy w meczu, zamiast spokojnie dobić przeciwnika drugą bramką. Tego dzisiaj zabrakło.

 

Lechiści prowadzili grę i stwarzali sobie sporo okazji do strzelenia goli.

 

- Mieliśmy dużo sytuacji. 1:0 zawsze jest niebezpieczne, bo wystarczy jedna bramka i mamy remis. Nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji, ale z drugiej strony powinniśmy cierpliwiej grać w piłkę, zamiast już się nastawiać na bronienie. Na pewno nie jesteśmy w zbyt dobrych humorach po dzisiejszym meczu. Ciężko doszukiwać się jakichś przyczyn. Musimy to przeanalizować.

 

W ostatnim spotkaniu ligowym z Arką Biało-Zieloni zremisowali w podobnym stylu, po stracie bramki w końcówce pojedynku.

 

- Rzeczywiście w ostatnim meczu z Arką i teraz traciliśmy gole w końcówkach pomimo tego, że wygrywaliśmy. Na pewno to jest do poprawy. Trzeba szybciej dobić przeciwnika, żeby było już po meczu. Dzisiaj byliśmy lepsi od Górnika, ale na koniec to oni strzelili gola i znowu musimy się zadowolić tylko jednym punktem.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się