• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Paweł Stolarski: mam silnie stłuczony bark

2018-03-02 23:43:00
Paweł Stolarski wrócił do podstawowego składu Lechii na wyjazdowy mecz z Zagłębiem (0:0). Zakończył się on jednak pechowo dla piłkarza Biało-Zielonych, bo w 75. minucie musiał opuścić boisko z powodu urazu barku.

Stolarski nieszczęśliwie upadł na murawę wskutek starcia z Łukaszem Monetą. – Nie mam do niego żadnych pretensji, to stało się w ferworze walki. Zresztą Łukasz zachował się super. Przyszedł po meczu pod naszą szatnię i przepraszał za zaistniałą sytuację – powiedział Stolarski. – Na szczęście z barkiem chyba nie jest tak tragicznie jak się zapowiadało. Odczuwam co prawda spory ból, ale wstępna diagnoza mówi o silnym stłuczeniu – dodał. 

Stolarski, który zastąpił w podstawowej jedenastce Mato Milosa, kontuzjowanego po poprzednim spotkaniu z Bruk-Bet Termalicą, końcówkę meczu w Lubinie oglądał już w szatni, gdzie był opatrywany przez sztab medyczny. 

– Uważam, że to było wyrównane spotkanie, choć chyba my mieliśmy większą nad nim kontrolę. Oba zespoły nie wykreowały sobie zresztą zbyt wielu okazji podbramkowych. My byliśmy dziś szczelni w defensywie, dobrze współpracowaliśmy ze sobą i zagraliśmy na zero po stronie strat, co na pewno jest pozytywne – podsumował Stolarski.