Paweł Stolarski: mam silnie stłuczony bark

2018-03-02 23:43:00
Paweł Stolarski wrócił do podstawowego składu Lechii na wyjazdowy mecz z Zagłębiem (0:0). Zakończył się on jednak pechowo dla piłkarza Biało-Zielonych, bo w 75. minucie musiał opuścić boisko z powodu urazu barku.

Stolarski nieszczęśliwie upadł na murawę wskutek starcia z Łukaszem Monetą. – Nie mam do niego żadnych pretensji, to stało się w ferworze walki. Zresztą Łukasz zachował się super. Przyszedł po meczu pod naszą szatnię i przepraszał za zaistniałą sytuację – powiedział Stolarski. – Na szczęście z barkiem chyba nie jest tak tragicznie jak się zapowiadało. Odczuwam co prawda spory ból, ale wstępna diagnoza mówi o silnym stłuczeniu – dodał. 

Stolarski, który zastąpił w podstawowej jedenastce Mato Milosa, kontuzjowanego po poprzednim spotkaniu z Bruk-Bet Termalicą, końcówkę meczu w Lubinie oglądał już w szatni, gdzie był opatrywany przez sztab medyczny. 

– Uważam, że to było wyrównane spotkanie, choć chyba my mieliśmy większą nad nim kontrolę. Oba zespoły nie wykreowały sobie zresztą zbyt wielu okazji podbramkowych. My byliśmy dziś szczelni w defensywie, dobrze współpracowaliśmy ze sobą i zagraliśmy na zero po stronie strat, co na pewno jest pozytywne – podsumował Stolarski. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się