Paweł Stolarski: Nikt nie ma taryfy ulgowej

2018-03-08 12:43:00
- W mojej karierze współpracowałem już z trenerem Piotrem Stokowcem, kiedy byłem wypożyczony do Zagłębia Lubin. Ale nie mam z tego tytułu żadnej taryfy ulgowej. Nikt zresztą jej nie ma – mówi obrońca Lechii Gdańsk Paweł Stolarski.

Paweł Stolarski to jeden z piłkarzy Lechii Gdańsk, który w swojej karierze miał już okazję być podopiecznym nowego szkoleniowca Biało-Zielonych Piotra Stokowca. Tak było w sezonie 2014/2015, kiedy trener Stokowiec prowadził Zagłębie Lubin, do którego Stolarski był wypożyczony.

 

- Rzeczywiście tak było. Miło wspominam wspólną pracę z trenerem Stokowcem. W dodatku wywalczyliśmy wtedy awans do Ekstraklasy. Jednak nie mam z tego tytułu żadnej taryfy ulgowej. Nikt zresztą jej nie ma – mówi Stolarski. – W piłce nigdy nic nie ma za darmo. Jedynie ciężką pracą można wywalczyć sobie możliwość gry – dodaje obrońca Biało-Zielonych.

 

W poprzednim meczu LOTTO Ekstraklasy Paweł Stolarski doznał groźnie wyglądającego urazu barku, z powodu którego musiał opuścić boisko. Czy ta kontuzja uniemożliwi mu występ w niedzielę przeciwko Legii Warszawa na Stadionie Energa Gdańsk?

 

- Na szczęście uraz nie okazał się tak groźny jak to wyglądało na pierwszy rzut oka. Bark udało doprowadzić się do stanu, który umożliwia mi normalne treningi – wyjaśnił Stolarski.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się