• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Piast - Lechia. Konferencja po meczu [WIDEO]

2018-05-09 14:23:00
Lechia Gdańsk wygrała z Piastem Gliwice 2:0. Trener Piotr Stokowiec odniósł się do spotkania na pomeczowej konferencji prasowej.

"Cóż, chyba wszyscy zdają sobie sprawę z tego jaki ładunek energetyczny niósł za sobą ten pojedynek. Tak naprawdę mógłbym powiedzieć, że osiągnęliśmy cel maksimum, trzy punkty, na tym ten komentarz powinien się skończyć. To jest dla nas najważniejsze i na tym powinienem skończyć.

Natomiast co do meczu w jednym zdaniu. Myślę Piast nieźle grał w piłkę, budował grę, brakowało może tej ostatniej fazy finalizacji. Natomiast my obraliśmy taką taktykę na to spotkanie, że czekaliśmy na przechwyty, na kontry. Oparliśmy naszą grę na niskim i średnim pressingu, z tego chcieliśmy wychodzić i cieszę się, że ten plan się powiódł. Na pewno zarówno Piast i my byliśmy w trudnej sytuacji mentalnie i myślę, że tu się jeszcze będzie dużo działo i skupiamy się już na następnym meczu".

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się