• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Pierwszy trening Lechii Gdańsk w 2018 roku [WIDEO]

2018-01-08 19:00:00
Dwudziestu dziewięciu zawodników z pierwszego zespołu oraz trzech juniorów z Akademii Lechii Gdańsk uczestniczyło pod okiem trenera Adama Owena w pierwszych w 2018 roku treningu Biało-Zielonych. Piłkarze Lechii przeszli serię testów fizycznych, od wtorku rozpoczną zajęcia z piłkami.

Z nowych twarzy obecny był Gerson. Obrońcy skończyło się wypożyczenie do południowokoreańskiego Gangwon FC i wrócił do Lechii, z którą wciąż wiąże go kontrakt. Testy przeszli też trzej juniorzy z klubowej Akademii - Maciej Woźniak, Miłosz Kałahur oraz Rafał Kobryń. 

Byli też wszyscy pozostali piłkarze, którzy znajdowali się w kadrze jesienią, za wyjątkiem Milosa Krasicia oraz Romario Balde. Ich nieobecność jest jednak usprawiedliwiona. 

– Od wtorku rozpoczynamy zajęcia z piłkami. Czeka nas ciężka praca i nad nią będziemy się skupiali w najbliższych tygodniach. Jest kilka pozycji, które chciałbym wzmocnić, ale trzeba to zrobić w mądry sposób – podkreślił Adam Owen, trener Lechii Gdańsk. 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się