• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Piknik z Lechią

2018-05-15 18:00:00
Przed najbliższym meczem Lechii Gdańsk z Sandecją Nowy Sącz przy Stadionie Energa Gdańsk Klub organizuje piknik dla Biało-Zielonych Kibiców, by podziękować im za wsparcie w kończącym się sezonie.

Już od 15.00 możecie przyjść i zrelaksować się na naszej strefie przygotowanej specjalnie z myślą o Biało-Zielonych kibicach przez Zakłady Mięsne Nowak i Tyskie. Strefa zlokalizowana będzie przy bramie nr 8 oraz przy kasach biletowych od strony ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk przy Międzynarodowych Targach Gdańskich.

 

Co na Was będzie czekało?

 

Strefa chillout z leżakami dla tych, którzy chcą na chwilę zwolnić, jak również atrakcje przygotowane specjalnie dla naszych najmłodszych kibiców, strefy promocyjne naszych partnerów - NC+ i Totolotek, zabawy z pluszowymi maskotkami Lechii Gdańsk, malowanie buziek oraz dmuchaniec od Stadionu Energa Gdańsk.

 

Ponadto będzie również możliwość nabycia gadżetów w Fan Store Lechia Gdańsk, a także pojawi się stanowisko Akademii Lechii z miniboiskiem. Czas spędzany w strefie umilać będzie  DJ Marc Lee, który zadba o muzykę na żywo

 

Obsługę gastronomiczną zapewniają Zakłady Mięsne Nowak oraz Tyskie. Na miejscu będzie można zakupić pyszną kiełbasę oraz piwo Tyskie i inne napoje. Specjalnie z tej okazji nasi partnerzy przygotowali Zestaw Kibica (kiełbasa + piwo) w atrakcyjnej cenie wynoszącej 10 zł

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się