• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Piłkarze Akademii Lechii wygrywają turniej Piątek Cup

2018-05-03 15:15:00
Drużyna Trampkarzy Akademii Lechii z rocznika 2005 prowadzona przez Macieja Durasia i Tomasza Byszko wygrała turniej zorganizowany przez dwóch byłych zawodników Lechii - Karola Piątka i Pawła Buzałę - Piątek Cup. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany gracz Akademii Lechii Przemysław Płotka.

Biało-zieloni odnieśli komplet zwycięstw podczas trzydniowych zmagań piłkarskich w Luzinie. W wielkim finale Piątek Cup pokonali 3:2 rówieśników z Akademii Pogoni Szczecin, a bramki zdobywali Mikołaj Mikuło i dwie Przemysław Płotka. Ten drugi został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. 

 

 

 

- Cieszy wygrana w efektownym stylu. We wszystkich spotkaniach udało nam się odnieść zwycięstwa, a pierwsze bramki straciliśmy dopiero w finale. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony, pokazując dużą radość z gry. Turniej był zorganizowany na bardzo wysokim poziomie przez dwóch byłych zawodników Lechii, którym bardzo dziękujemy za zaproszenie - powiedział opiekun Lechii Maciej Duraś. 

 

Wyniki spotkań:

Lechia Gdańsk - GOSiRiT Luzino I 1:0

Lechia Gdańsk - Gedania Gdańsk 2:0

Lechia Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 4:0

Lechia Gdańsk - Stomil Olsztyn 6:0

Lechia Gdańsk - GOSiRiT Luzino II 8:0

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 3:2

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się