• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Piłkarze Lechii Gdańsk na Gali Amber Look Trends & Styles [ZDJĘCIA + WIDEO]

2018-03-25 16:00:00
Piłkarze drużyny juniorów starszych Akademii Lechii Gdańsk – Maciej Kaczorowski i Kacper Leszczyński w piątkowy wieczór wystąpili w nietypowej dla siebie roli. Młodzi zawodnicy Biało-Zielonych wcielili się w rolę modeli na pokazie mody na gali Amber Look Trends & Styles 2018, która odbyła się w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Gala była zwieńczeniem jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu Amberif. Na widowni pokazu zasiedli dwaj inni gracze Lechii Gdańsk – Mato Milos oraz Oliver Zelenika.

Piłkarze Lechii Gdańsk na Gali Amber Look Trends & Styles

 

Maciej Kaczorowski i Kacper Leszczyński wzięli udział w pokazie kolekcji strojów autorstwa Joli Słomy i Mirka Trymbulaka oraz biżuterii Danuty Kruczkowskiej, którzy przedstawili kreacje zainspirowane kostiumami piłkarskimi Lechii Gdańsk i nawiązywały do futbolu. W ten sposób projektanci nawiązali do 35. rocznicy wywalczenia przez Biało-Zielonych Pucharu Polski.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się