• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Piłkarze Lechii Gdańsk w Multikinie na filmie „Najlepszy” [WIDEO+ZDJĘCIA]

2017-11-23 10:00:00
W środowy wieczór czterech piłkarzy Lechii Gdańsk – Grzegorz Kuświk, Błażej Augustyn, Florian Schikowski i Daniel Łukasik wybrało się do gdańskiego Multikina. Tam spotkali się z kibicami oraz wspólnie z fanami Biało-Zielonych obejrzeli najnowszy film Łukasza Palkowskiego – „Najlepszy”.

PIŁKARZE LECHII SPOTKALI SIĘ Z KIBICAMI W MULTIKINIE

 

„Najlepszy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami filmowa historia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności pokonuje własne słabości, w tym uzależnienie od narkotyków, i po morderczej walce zdobywa tytuł mistrza świata w triathlonie na zawodach Iron Man.

 

- Polecam każdemu film „Najlepszy”. Szczególnie osobom, które uprawiają sport. Pokazuje on, że ciężką pracą, pełną wyrzeczeń, niezłomnością i wiarą w spełnienie swoich marzeń można wejść na szczyt – powiedział tuż po seansie Daniel Łukasik.

 

- Film zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Myślę, że losy Jerzego Górskiego mogą być inspiracją, że nawet po największym upadku można się podnieść i osiągnąć sukces – dodał Florian Schikowski.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się