• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Piłkarze Lechii po spotkaniu ze Śląskiem

2018-07-28 11:00:00
Biało-Zieloni po meczu zgodnie podkreślali, że do odniesienia zwycięstwa zabrakło trochę koncentracji przy stałym fragmencie gry, ale to dopiero początek sezonu i trzeba skupić się na ciężkiej pracy i kolejnych spotkaniach.

- Wydaje mi się, że po tym spotkaniu jest trochę niedosyt. Mieliśmy rzut karny, po którym mogliśmy prowadzić 2:0. Później wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą, ale niestety straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Przed meczem uczulaliśmy się, że Piotr Celeban jest bardzo groźny w polu karnym rywali. Błąd indywidualny w kryciu spowodował to, że straciliśmy gola, co nas boli - powiedział pomocnik Lechii Ariel Borysiuk. 

 

 

- Stworzyliśmy sobie kilka naprawdę dobrych sytuacji do zdobycia goli. Myślę, że gdyby udało nam się uzyskać dwubramkową przewagę, to byśmy sobie poradzili. Teraz nie możemy jednak rozpamiętywać pojedynczych sytuacji, bo za kilka dni zagramy kolejny mecz. W drugiej części spotkania chcieliśmy się trochę cofnąć, podobnie jak to było w meczu z Jagiellonią, ale tym razem nie udało nam się utrzymać korzystnego rezultatu do końca. Śląsk dochodził do swoich sytuacji, dośrodkowując w pole karne czy po stałych fragmentach gry, co niewątpliwie jest ich mocną stroną - dodał Daniel Łukasik. 

 

 

-  Podjąłem taką decyzję o strzale, a nie inną. Jedna była dobra, a druga zła. Dla mnie jest to lekcja, że człowiek cały czas się uczy. Będę gotowy, by wykonywać kolejne jedenastki. Podchodzę do wszystkiego pozytywnie. Dzień przed meczem ze Śląskiem strzelałem karne na treningu i je wykorzystywałem. W spotkaniu trafiłem tylko jeden. Pracuję nad sobą i to jest mój cel, żeby być jeszcze lepszy. Mieliśmy kilka dobrych sytuacje, by wygrać ten mecz. Graliśmy dobrze, ale taki właśnie jest futbol. W drugiej połowie zagraliśmy trochę bardziej defensywie, było trochę zmian na boisku. Utrata koncentracji na chwilę kosztowała nas stratę gola. Przed nami kolejny tydzień ciężkiej pracy i kolejny mecz, w którym będziemy chcieli pokazać się z dobrej strony - zakończył Flavio Paixao. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się