• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Piłkarze Lechii w najlepszych jedenastkach kolejki

2019-09-17 11:37:00
Po wygranej 2:1 z Lechem Poznań piłkarze Lechii zostali docenieni i kilku Biało-Zielonych znalazło się w najlepszych "jedenastkach" 8. kolejki PKO Ekstraklasy.

W najlepszej jedenastce Ekstraklasy SA znaleźli się Michał Nalepa, Filip Mladenović i Sławomir Peszko. Dla "Mladena" i "Peszkina" to drugie takie wyróżnienie.

 Stacja Canal+ wyróżniła z kolej aż czterech Biało-Zielonych. W jedenastce kolejki magazynu "Liga+ Extra" znaleźli się Michał Nalepa, Filip Mladenović, Daniel Łukasik i Sławomir Peszko.

Z kolei tygodnik "Piłka Nożna" wyróżnił Dusana Kuciaka, Michała Nalepę i Filipa Mladenovicia.

 Sławomira Peszkę i Filipa Mladenovicia docenił także seriws Gol24.pl, gdzie czytamy odpowiednio: "gdyby nie zrezygnował z kadry, a kadra miała akurat rozpoczynała zgrupowanie to by na nim się zameldował. Na dzisiaj to przecież najlepszy polski skrzydłowy w lidze (a drugi w ogóle - po Kamilu Grosickim). Z Lechem Poznań trafił głową" oraz "reprezentant Serbii, czołowy lewy obrońca ligi, niezwykle regularny w działaniach. Dobrze, że został u nas na kolejną rundę. W meczu z Lechem Poznań wypatrzyl w polu karnym Michała Nalepę. Dzięki temu zapisał swoją trzecią asystę w sezonie".

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się