Piłkarze Lechii w Plebiscycie na Sportowca Pomorza 2018

2019-01-04 14:29:00
Flavio Paixao i Lukas Haraslin znaleźli się w dziesiątce najlepszych Sportowców Pomorza 2018 Dziennika Bałtyckiego!

Zgodnie z przewidywaniami, kapituła wybrała Piotra Nowakowskiego z Trefla Gdańsk, który razem z reprezentacją Polski zdobył siatkarskie Mistrzostwo Świata.

 

Drugą częścią plebiscytu było wskazanie najlepszych sportowców przez czytelników „Dziennika Bałtyckiego”, którzy głosowali na specjalnych kuponach. Niespodziewanie wygrał Mateusz Biskup, wioślarz AZS AWFiS Gdańsk. Drugi był jego klubowy kolega Miłosz Jankowski. Trzecie miejsce zdobył Flavio Paixao, który w minionym roku zdobył dla Biało-Zielonych 17 bramek. Najlepszy w głosowaniu kapituły Piotr Nowakowski zajął dopiero piąte miejsce. Tuż za nim uplasował się drugi piłkarz Biało-Zielonych - Lukas Haraslin (pełna lista na stronie Dziennika Bałtyckiego).

 

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

, Fot. Dziennik Bałtycki
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się