• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Piotr Nowak: Ważne zwycięstwo dla drużyny i kibiców

2017-04-17 20:35:00
- Nie było to nasze najlepsze spotkanie, jednak cieszymy się z wygranej, która jest bardzo ważna dla nas, jak i naszych kibiców. Uważam, że stać nas na lepszą grę, niż to, co pokazaliśmy w tym spotkaniu, szczególnie po stracie bramki. Jesteśmy blisko naszej dobrej formy, ale jeszcze nam trochę brakuje - stwierdził trener Lechii Piotr Nowak. Jego zespół pokonał w derbach Trójmiasta Arkę Gdynia 2:1.

- Pierwsze minuty w naszym wykonaniu były dość nerwowe, nie było płynnej gry, ale potem złapaliśmy swój rytm i graliśmy już nasz futbol - mówił trener Nowak. - Pod koniec spotkania też niepotrzebnie zrobiło się nerwowo, jednak utrzymaliśmy korzystny wynik. Ta wygrana jest dla nas bardzo cenna, podobnie jak dla naszych kibiców - dodał szkoleniowiec Lechii.

 

- Myślę, że przez większość meczu kontrolowaliśmy jego przebieg, ale po straconej bramce powinniśmy pokazać coś więcej w naszej grze. Stać nas na lepszą grę, niż to, co pokazaliśmy po kontaktowym golu dla Arki. Uważam, że powinniśmy lepiej grać bez piłki. Poza tym powinniśmy ten mecz „zamknąć” wcześniej. Marco Paixao miał świetną okazję na zdobycie bramki na 3:0 i gdyby ją wykorzystał, wówczas nie byłoby tej nerwowej końcówki. Jesteśmy blisko osiągnięcia naszej dobrej formy, ale trochę nam jeszcze do tego brakuje - zaznaczył Piotr Nowak.

 

#GoodJob