• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  29.03.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  02.04.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  06.04.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  13.04.2019, 18:00

Piotr Stokowiec: Będziemy chcieli stworzyć dobre widowisko [WIDEO]

2018-10-24 17:00:00
- Koncentrujemy się na każdy mecz, każdy jest dla nas tak samo ważny, tym bardziej każde derby. Nie patrzymy się za siebie, chcemy teraz odnosić zwycięstwa i utrzymać się w czołówce tabeli - mówił na konferencji prasowej przed spotkaniem z Arką Gdynia trener Biało-Zielonych Piotr Stokowiec.

 

- Uważam, że zgubne może być myślenie o przeszłości. Trzeba skupić się na przyszłości. Fakt, że trzeba żyć tym, co teraz, co jest do zrealizowania w tej chwili. Przed nami derby, każde są niepowtarzalne i wyjątkowe. Nie można się pokusić o stwierdzenie, że jesteśmy spokojniejsi niż kiedykolwiek. Koncentrujemy się na każdy mecz, każdy jest dla nas tak samo ważny, tym bardziej każde derby. Nie patrzymy się za siebie, chcemy teraz odnosić zwycięstwa i utrzymać się w czołówce tabeli. Wiemy, że najtrudniej jest się w niej utrzymać, a nie tylko do niej trafić. Przed nami takie decydujące spotkania, także nie ma taryfy ulgowej. 

 

 

- Nie chcę porównywać Arki do poprzedniego sezonu, bo byłoby to nietaktowne z mojej strony. To jest na pewno trochę inna Arka, ale nie będę mówił lepsza czy gorsza. Dopiero po trzydziestu kolejkach będzie można to zweryfikować, zarówno Lechię jak i Arkę. Tabela wtedy będzie najbardziej sprawiedliwa. W ostatnich czterech spotkaniach Arka regularnie punktuje, prezentują się bardzo dobrze, otwierają grę i budują swoje ataki. Trzeba przyznać, że widać tutaj dobrą pracę sztabu szkoleniowego i na pewno czeka nas bardzo trudny mecz. Będzie to ciekawy i fajny mecz do oglądania. Spotkają się dwie naprawdę solidne drużyny i liczę na ciekawe widowisko. Będąc kibicem niezwiązanym bezpośrednio z żadną z drużyn, chciałbym zobaczyć taki mecz. Zapraszam wszystkich kibiców, którzy jeszcze nie mają biletu. 

 

 

- Jestem zadowolony z zespołu oraz ze stabilności, którą osiągnęliśmy. Zdajemy sobie również sprawę, że jest to dla nas ważny okres. Przed nami mecz, w którym sprawdzimy czy potrafimy na dłużej utrzymać się w czubie ligowej tabeli. Cieszę się również z wykonanej pracy i zaangażowania drużyny. Nieprzypadkowo jesteśmy na tych pierwszych miejscach. Korekt będziemy dokonywać cały czas pod względem wyników wydolnościowych czy grze zawodników na kadrze. Musimy reagować na to co się dzieje, rotować, dawać zawodnikom pograć. 

 

 

#DerbyBlisko #LGDARK #DerbyTrojmiasta

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się