Piotr Stokowiec: Byliśmy świadkami fantastycznego widowiska [WIDEO]

2018-11-26 09:25:00
Trener Piotr Stokowiec na konferencji prasowej podsumował wygrany mecz z Jagiellonią Białystok 3:2.

- Myślę, że niech żałują wszyscy ci, którzy nie przyszli na stadion, bo byliśmy świadkami naprawdę fantastycznego widowiska ze zwrotem akcji i  wynik był otwarty przez cały mecz. Cieszę się, że znowu zagraliśmy tak skutecznie. Na pewno trzeba docenić rywala, bo Jagiellonia pokazała, że jest bardzo dobrą drużyną, to też dzięki nim stworzyliśmy tak ciekawe widowisko. Cieszę się ogromnie. Jest pięknie, jeśli chodzi o tabelę, gramy skutecznie, mamy z tyłu głowy, że są pewne niedociągnięcia, które nadrabiamy, ale przy tych absencjach, jakie dzisiaj były naprawdę osiągnęliśmy duży sukces – podsumował mecz trener Piotr Stokowiec.

 


Padły pytania o Lukasa Haraslina, który pod koniec meczu musiał opuścić boisko.

- Była walka, trudno mi w tej chwili oceniać. Oddałbym dwa punkty za to, żeby Lukas był zdrowy, wygląda to na mocne stłuczenie, ale jutro dopiero będzie rentgen i zobaczymy. Na razie na jednej nodze odtańczył taniec radości, więc może nie jest tak źle. Lukas jest zawsze pozytywny. Myślę, że drugi faul na Makowskim również był nieprzyjemny, ale nie pękamy, to jest piłka, ja do nikogo nie mam pretensji, jest sędzia od tego, ma VAR, żeby rozstrzygać takie sytuacje. Ja sam namawiam do agresywnej gry naszych zawodników, ale wiadomo, że to jest na pograniczu. Lukasa wyjątkowo byśmy chcieli ochronić, bo jego dryblingi i jego aktywność jest wyjątkowo narażona na faule przeciwnika - powiedział Stokowiec.Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się