Piotr Stokowiec: Cały czas pracujemy, żeby grać jeszcze lepiej [WIDEO]

2019-02-24 12:00:00
- Cieszę się, że zagraliśmy kolejny mecz bardzo zdyscyplinowanie. Ten mecz był mocno taktyczny i na to zwracaliśmy uwagę, by nie dać się ponieść fantazji i otworzyć za bardzo, bo wiedzieliśmy, że Wisła będzie groźnie kontrowała i ten mecz może tak wyglądać - powiedział po meczu trener Lechii.

- Przede wszystkim chcieliśmy zagrać swoje w defensywie i konsekwentnie. Wiedziałem, że mamy atuty w ofensywie w postaci stałych fragmentów gry czy akcji ofensywnych. Cały czas pracujemy, żeby grać jeszcze lepiej i przyciągać kibiców na stadion. Jesteśmy świadomi tego jak gramy, wyciągamy wnioski i po każdym meczu dalej będziemy pracować. Dziś ten mecz tak wyglądał, cieszę się ogromnie z trzech punktów i przed nami bardzo trudne spotkania w Pucharze Polski za trzy dni i w Lubinie. Nastawiamy się na pracę i patrzymy na najbliższy mecz jaki na czeka - podkreśla Piotr Stokowiec.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się