• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Piotr Stokowiec: Dużo pracy przed nami

2018-03-23 16:57:00
- Sparing z Chojniczanką, podobnie jak mecz kontrolny z Kotwicą Kołobrzeg potraktowaliśmy bardzo poważnie. Mamy niewiele czasu, by przygotować się do kluczowych meczów w LOTTO Ekstraklasie, a dużo pracy jeszcze przed nami. Wierzę jednak, że dla Lechii przyjdzie jeszcze dobry czas w tym sezonie – powiedział po spotkaniu sparingowym z Chojniczanką (1:0) trener gdańszczan Piotr Stokowiec.

- Znajdujemy się w bardzo ważnym dla nas okresie, w którym przygotowujemy się do końcówki sezonu i walki o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie. Zrobiliśmy szereg badań i testów, by poznać możliwości fizyczne poszczególnych zawodników. Z kolei mecze sparingowe mają nam pomóc w doskonaleniu organizacji gry, przede wszystkim w defensywie i w niskim pressingu. Widzimy, że są jeszcze braki w poszczególnych elementach i będziemy nad tym pracować – mówił Piotr Stokowiec. – Najważniejsze, że piłkarze są zdeterminowani i chętni do tego, by tę pracę wykonać. Mamy niewiele czasu, a jest jeszcze dużo do poprawy, jednak głęboko wierzę, że dla Lechii przyjdzie jeszcze dobry okres w tym sezonie. Jestem przekonany, że dojdziemy wkrótce do ładu w naszym zespole – dodał szkoleniowiec Lechii.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się