• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Piotr Stokowiec: Jedziemy rozegrać swój mecz

2018-05-10 18:17:00
Trener Lechii Gdańsk przed meczem z Pogonią Szczecin zapowiada, że jest gotowość na to, żeby w odpowiedni sposób odpowiedzieć na wydarzenia boiskowe i pokazać Lechię.
W sobotę Lechia zagra na wyjeździe z Pogonią w Szczecinie. Biało-Zielonym do utrzymania brakuje tylko jednego punktu.
 
Portowcy w pięciu ostatnich meczach zanotowali trzy wygrane, remis i porażkę. Są pewni utrzymania, więc w meczu z Lechią mogą grać bez presji.
 
- Pogoń ma w tej chwili dobry okres gry za sobą i my też musimy być przygotowani na różne scenariusze w tym meczu. Pogoń ma swoją filozofię na końcówkę sezonu, na to jak chce grać. Na pewno będzie pełny stadion. Jedziemy rozegrać swój mecz, gotowi na to, żeby w odpowiedni sposób odpowiedzieć na wydarzenia boiskowe i pokazać Lechię.
 
W ostatnim meczu gdańszczanie wygrali na wyjeździe z Piastem 2:0, dzięki czemu przybliżyli się do utrzymania w LOTTO Ekstraklasie.
 
- Zawodnicy dają z siebie wszystko i widzieliśmy w ostatnim meczu jak walczyli, jak niektórzy dali z siebie przysłowiowego maksa. Czuję, że drużyna jest świadoma w którym miejscu jest. I widać to było w ostatnim spotkaniu, czy po tym jak drużyna trzymała się razem. Po takim meczu jak z Termaliką, po takim wyniku nie jest łatwo się pozbierać. Tylko mocna i świadoma drużyna potrafi odpowiedzieć.
 
Trener odniósł się także do nastawienia zawodników przed dwoma ostatnimi meczami.
 

- Jestem zadowolony z nastawienia zawodników, z tego jak reagują, jak udało się odbudować relacje w drużynie i jak czują się w swoim towarzystwie. Na tym chcemy budować swoją przyszłość.
 
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się