• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  29.03.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  02.04.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  06.04.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  13.04.2019, 18:00

Piotr Stokowiec: Jeśli chcemy iść do przodu, to nie możemy zadowalać się tym co mamy [WIDEO]

2018-10-17 16:16:00
- Przygotowani jesteśmy na twardą walkę, bo tak gra Piast. Jesteśmy na to gotowi - mówi przed meczem z Piastem Gliwice trener Lechii Piotr Stokowiec.

 

- Dawno się nie zdarzyło, że siedmiu zawodników wyjechało na różne kadry młodzieżowe. Poświęciliśmy ten czas ma budowanie motoryki, sprawdziliśmy się w grze towarzyskiej z KP Starogard i wykorzystaliśmy to, by dać zawodnikom pograć. Ten tydzień poświęciliśmy wyłącznie meczowi z Piastem Gliwice. Czeka nas trudny, twardy pojedynek. Spotykają się dwie drużyny, które dotknęły przysłowiowego dna w zeszłym sezonie i to podziałało na obie drużyny na tyle motywująco, że są od początku sezonu w czubie. Zapowiada się ciekawe widowisko. Przygotowani jesteśmy na twardą walkę, bo tak gra Piast. Jesteśmy na to gotowi - podkreśla szkoleniowiec Biało-Zielonych.

 

W przerwie reprezentacyjnej piłkarze Lechii mocno trenowali, często dwa razy w tygodniu. Trener zapewnia, że to zaprocentuje w dalszej części sezonu.

 

- Musimy przywyknąć do tego, że chcemy wychodzić poza strefę komfortu. Jeśli chcemy się rozwijać i bić się o najwyższe cele, to musimy ryzykować i podnosić próg wytrzymałości. Jestem na tyle merytorycznie przygotowany, że wiem co robię i nie przekraczamy żadnej granicy. Jeśli chcemy iść do przodu, to nie możemy zadowalać się tym co mamy. Mecze pokazują, że idziemy cały czas do przodu. Oczywiście mogą być chwilowe wahania - podkreśla Stokowiec.

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się