Piotr Stokowiec: Nie ma mowy o żadnym rozluźnieniu

2018-12-21 16:00:00
- Zapraszam wszystkich na stadion, bo sportowo jesteśmy w czołówce. Frekwencja również jest do pozazdroszczenia w całej piłkarskiej Polsce. Liczę, że kibice przyjdą i razem będziemy cieszyć się z trzech punktów, a także odzyskania pozycji lidera, ale tak naprawdę chcemy zagrać dobry meczu oraz podtrzymać równą formę - powiedział na konferencji prasowej przed spotkaniem z Górnikiem Zabrze trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec.

- Atmosfera przedświąteczna, którą wszyscy odczuwamy, padający śnieg sprawia, że święta się zbliżają. Każdy z nas myśli o świętach, o spotkaniach z rodziną. Jeśli jednak chodzi o najbliższe spotkanie z Górnikiem, to nie czujemy żadnego zmęczenia i nawet żałujemy, że ta runda się już kończy. Tak naprawdę jesteśmy dobrze przygotowani i nie czujemy zmęczenia. Myślę, że nie zdarzały się nam większe załamania czy kryzysy. Zawodnicy świetnie reagują i są doskonale zmotywowani. Chcemy podkreślić tą naszą dobrą grę w całej rundzie, również w tym meczu i czekamy na niego. Drużyna jest gotowa, by rozegrać to spotkanie. 

 

 

W najbliższym spotkaniu na boisku na pewno nie zobaczymy Daniela Łukasika, który w rywalizacji z Miedzią Legnica otrzymał czwarty żółty kartonik w bieżącym sezonie LOTTO Ekstraklasy. - Nie spędza nam to snu z powiek. Daniel zabezpieczał nas, szczególnie w defensywie i ta drużyna dobrze z nim funkcjonowała. Jednak do tej pory było wiele absencji i potrafiliśmy sobie z tym radzić. Myślę, że zawodnicy którzy wchodzą są gotowi, by nie było uszczerbku na grze oraz wyniku. Mamy pewne rozwiązania, ale oczywiście nie chcę o nich mówić. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się