Piotr Stokowiec po meczu z Brøndby IF: Patrzymy do przodu

2019-08-02 08:48:00
- Zdobyliśmy bramkę, wróciliśmy do gry i mieliśmy okazje na kolejną. Zabrało nam trochę chłodnej głowy. Przegraliśmy takimi detalami – powiedział po meczu z Brøndby IF trener Lechii Piotr Stokowiec.

 

Piotr Stokowiec: "Za dużo prostych błędów, po których padały bramki. Myślę, że wcale nie musieliśmy odpaść, ten mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Po trudnym okresie wróciliśmy do gry i później był moment, że mogliśmy pokusić się o coś więcej. Nie chcę sięgać do pierwszego meczu, ale warto wspomnieć, że zabrakło nam tej jednej bramki z Gdańska. W tym dwumeczu pokazaliśmy się z niezłej strony, stać nas było, żeby przejść dalej. Przeciwnik wszedł na wyższy poziom, grał szybko i nie ustrzegliśmy się błędów. Spodziewaliśmy się trudnych momentów, ale mieliśmy swoje sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Boli to, że straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry. Brawa dla naszych kibiców, którzy tu przyjechali i chcieliśmy dla nich zrobić niespodziankę, ale niestety nie udało się. Potrafimy grać takie mecze, zabrakło niewiele".

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się