Piotr Stokowiec: Podnieśliśmy się i odwróciliśmy losy meczu

2018-11-07 17:30:00
- Jestem bardzo zbudowany i zadowolony z tego, że potrafiliśmy odpowiedzieć na tę pierwszą nieudaną połowę. Podnieśliśmy się i odwróciliśmy losy meczu, co pokazuje charakter drużyny - powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu Pucharu Polski z Resovią trener Biało-Zielonych Piotr Stokowiec.

- Spodziewaliśmy się tutaj ciężkiego spotkania. Wiedzieliśmy, że Resovia notuje ostatnio dobrą passę i rzeczywiście dzisiaj to potwierdziła, szczególnie w pierwszej połowie. Grała bardzo mądrze, używając swojej fizyczności i to na pewno był dla nas trudny mecz. Myślę, że na tym etapie nie ma łatwych spotkań. Potrafiliśmy się odnaleźć i zareagować. W sporcie ta odpowiedź jest najważniejsza i z tego jestem zadowolony. Przechodzimy dalej i gratuluję Resovii postawy, szczególnie tej sportowej. Byliśmy świadkami naprawdę ciekawego widowiska. W drugiej połowie zagraliśmy tak jak przystało na drużynę ekstraklasową, pokazując wiele ciekawych akcji.  

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się