Piotr Stokowiec: Pokazaliśmy grę godną lidera [WIDEO]

2019-02-17 11:45:00
- Nie udało nam się wywieźć trzech punktów i na pewno trzeba na to spojrzeć w kategorii straty dwóch punktów, ale dla mnie to był zwycięski mecz. Bardzo dobrze graliśmy, dużo lepiej niż w pierwszym spotkaniu. Zadowolony jestem z tego, jak budowaliśmy akcje, jak graliśmy i reagowaliśmy oraz przeciwstawiliśmy się fizycznie grającej Koronie. Taka jest piłka. Dziś nie udało nam się zdobyć trzech punktów, ale myślę, że pokazaliśmy grę godną lidera. Gratuluję także punktu Koronie i życzę dalszych sukcesów - powiedział po zremisowanym meczu z Koroną Kielce (0:0) trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec.

 

#KORLGD

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się