Piotr Stokowiec: Przeanalizujemy to spotkanie [WIDEO]

2019-04-14 12:00:00
- Myślę, że jeśli ta porażka miała się zdarzyć to teraz, mówiąc tak paradoksalnie, to najlepszy moment, abyśmy wszyscy dostali trochę lodu. Musimy na chłodno podejść do tej ostatniej części sezonu. Ja jestem optymistą, nawet po dzisiejszym meczu, ale też nie ma co chodzić z głową w chmurach. Za nami ciężki okres, ale nie zamierzam się w żaden sposób tłumaczyć tym - powiedział na konferencji prasowej po meczu z Cracovią trener Biało-Zielonych Piotr Stokowiec.

- Rozpocznę od gratulacji dla Cracovii za wygranie meczu i zdobycie trzech punktów. Myślę, że ta pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra, mieliśmy kontrolę nad przebiegiem boiskowych wydarzeń i szybko zdobyta bramka trochę nas uśpiły. Myśleliśmy, że ten mecz będzie wyglądał łatwo i przyjemnie. Potem przypadkowy rzut karny i bramka dla Cracovii. Daliśmy trochę się zaskoczyć szybką grą, wiedzieliśmy że tak będzie plan rywali, parę momentów przespaliśmy i stąd też straciliśmy te bramki, co wcześniej nam się nie zdarzało.


Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się