• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  24.07.2020, 20:00

Piotr Stokowiec przed Gryfem Wejherowo: Będziemy mocno skoncentrowani

2019-09-24 07:00:00
- Nie ma czasu i miejsca na eksperymenty. Musimy grać tym, co mamy najlepsze - mówi przed meczem Totolotek Pucharu Polski trener Lechii Gdańsk.

- Droga w pucharze nie będzie wiele się różniła od tej, którą przechodziliśmy w poprzednim sezonie. Zyskaliśmy dużo pewności siebie i wiemy jakie zagrożenia i pułapki czekają w meczach Totolotek Pucharu Polski. Potrafiliśmy sobie z tym poradzić, grając na nie ekstraklasowych stadionach, gdzie jest inne otoczenie, inne boiska i inna aura. To nie są łatwe mecze, ale mamy fajne przetarcie i zawodnicy są bardzo świadomi. Przed nami długa droga i wiemy dobrze, że mecze mogą być na styk. Na tym polega cały urok pucharu. Będziemy mocno skoncentrowani i grając na swoim poziomie, będziemy przechodzili do kolejnych rund.

Mecze pucharowe to często okazja do sprawdzenia rezerwowych, czy eksperymentów. Jak będzie w przypadku Lechii?

- Kilka korekt będzie, ale rewolucji nie ma co się spodziewać, bo traktujemy ten mecz poważnie. Nie ma czasu i miejsca na eksperymenty. Musimy grać tym, co mamy najlepsze, a poza tym wprowadzać trochę świeżości, nowej energii i młodzieży. Wiem, że niektórzy zawodnicy potrzebują więcej grania, staramy się to łączyć, by robić wynik, a zawodnicy łapali minuty i byli w coraz lepszej dyspozycji.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się