Piotr Stokowiec: Przerodzi się to w sportową złość [WIDEO]

2019-10-05 23:21:00
- Daleki jestem od załamywania się. Jestem zdenerwowany, że nie udało się tego zremisować. Myślę, że przerodzi się to w sportową złość i będziemy grać lepiej i skuteczniej - powiedział po meczu z Zagłębiem trener Lechii.

 

- Gorzka pigułka do przełknięcia. Ten mecz zaczął się fatalnie dla nas, po kuriozalnej sytuacji straciliśmy bramkę. Szkoda, bo to kolejna z takich nieprawdopodobnych w tym sezonie. Ciężko nam się grało. Pomimo tego stworzyliśmy przynajmniej pięć sytuacji, z których mogliśmy zdobywać bramki. Jednak tak się nie stało. Po średnim meczu zabrakło nam kropki nad „i”, czyli strzelenia drugiej bramki. Próbowaliśmy zmienić taktycznie ustawienie w drugiej połowie, dać trochę energii, przyniosło to jedną bramkę. Szkoda, że nie padła druga. Walczymy dalej. Myślę, że jeszcze nic nie wygraliśmy i nic nie przegraliśmy. To jest trochę taki impuls, żeby mocno pracować, bo widzimy, że ta drużyna potrzebuje jeszcze wiele, by grać o najwyższe lokaty. Daleki jestem od załamywania się. Jestem zdenerwowany, że nie udało się tego zremisować. Myślę, że przerodzi się to w sportową złość i będziemy grać lepiej i skuteczniej.

- Mamy plan pracy. Zawsze podsumowujemy to, co się wydarzyło i są elementy, nad którymi będziemy pracowali. Na pewno nie możemy zapominać o defensywie. Będziemy też pracowali nad ofensywą, żeby ta gra była jeszcze bardziej płynna. Dziś było dużo nerwowości i to była główna przyczyna, że nie potrafiliśmy sfinalizować tych akcji czy dograć prostopadłego podania. Myślę, że ta pierwsza bramka spowodowała, że pojawiło się dużo nerwowości. Mamy swój cykl pracy, popracujemy motorycznie i nad organizacją gry, bo wiadomo, że to jest nam potrzebne.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się