• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  08.07.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30

Piotr Stokowiec: Rywalizacja w zespole jest ważna [WIDEO]

2020-02-13 17:30:00
- Spodziewałem się transferów, bo od dłuższego czasu czekaliśmy na te ruchy. Ważną rzeczą jest rywalizacja w zespole. Cieszę się, że ta rywalizacja się podniosła w ostatnim tygodniu - powiedział na konferencji prasowej trener Lechii Piotr Stokowiec.

 

- Był to tydzień trudny pod względem organizacyjnym. Przyszło dużo nowych zawodników  i trochę było takiego pozytywnego zamieszania. Staraliśmy się to tak poprowadzić, żeby nie miało to uszczerbku dla zawodników. Przygotowujemy się do meczu z Piastem - mówi przed meczem z Piastem Piotr Stokowiec.

 

Trener Biało-Zielonych ocenił także nowych zawodników Lechii.

 

- Obiecujemy sobie po wszystkich dużo, ale patrzymy też na historię, np. kiedy ostatnio grali. Znamy przykład Artura Sobiecha, który wyszedł w Turcji w pierwszym meczu nieprzygotowany i od razu złapał kontuzję. Nie jest sztuką zrobić błąd. Musimy to wszystko dokładnie wybadać. Saief był już u nas wcześniej, rozmawialiśmy nie raz. Zna Łukasza Teodorczyka i on też pomógł w tym transferze. Widać w tych chłopakach głód, że chcą coś udowodnić. Dla większości jest to duży klub i chcą tu spełniać marzenia. Takich zawodników też potrzebujemy. Conrado porwał już kibiców swoją walką i zaangażowaniem. Dziś na koniec treningu po polsku powiedział mi "w porządku". Na tym polega cała sztuka. Większość zawodników ma umiejętności, ale pytanie co z tym zrobią. Jakie będzie ich nastawienie i motywacja do pracy - podsumował ruchy transferowe w Lechii szkoleniowiec Piotr Stokowiec.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się