Piotr Stokowiec: Tak grająca Lechia mogła się podobać [WIDEO]

2019-07-26 07:00:00
- Krok po kroku budowaliśmy akcje i pokazaliśmy dużą intensywność, agresywność i jakość. Myślę, że teraz kibice mają prawo się cieszyć i myśleć optymistycznie - powiedział po meczu z Brøndby IF trener Lechii Piotr Stokowiec.

Piotr Stokowiec: Cieszę się ogromnie, że stworzyliśmy fajnie i ciekawe widowisko. Myślę, że tak grająca Lechia mogła się podobać. Każdy kibic, który przyszedł na stadion, mógł poczuć się dobrze. Myślę, że czuł dumę. To dla nas wielki plus, bo gramy dla kibiców. Bardzo dobre spotkanie. Szkoda, że ten wynik nie jest bardziej okazały. Lekki niedosyt jest, ale oczywiście to dopiero pierwsza połowa. Zdajemy sobie sprawę, że mecz się dopiero zacznie. Mamy tydzień czasu, żeby to przepracować.

 

Najfajniejsza była całość. Czyli dobre przygotowanie organizacyjne do meczu, bo zadbaliśmy o każdy szczegół. Nie chcieliśmy dać się wpuścić w nieodpowiedzialne granie, bo wiemy jaką jakość ma Brøndby. Krok po kroku budowaliśmy akcje i pokazaliśmy dużą intensywność, agresywność i jakość. Myślę, że teraz kibice mają prawo się cieszyć i myśleć optymistycznie. Jednak ta drużyna potrzebuje jeszcze czasu. Znam ją, znałem przeciwnika i mogłem dzięki temu odpowiednio reagować. Jest się z czego cieszyć. Kibice są dumni z tego jak drużyna się zaprezentowała i ja też z całości się cieszę.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się