• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  08.07.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30

Piotr Stokowiec: To było bardzo otwarte spotkanie [WIDEO]

2019-12-01 21:26:00
- Cieszę się, bo dawno nie zagraliśmy na zero z tyłu. Byliśmy bardzo konsekwentni i uważni. Na pewno było to dla nas bardzo ważne, bo jeśli chcemy gonić czołówkę ligi, to dzisiaj trzy punkty były konieczne - powiedział po meczu z Wisłą Kraków trener Biało-Zielonych Piotr Stokowiec.

 

- Był to dla nas bardzo trudny mecz. Wiemy, jak mocno zdeterminowana jest Wisła oraz jak trudno się tutaj gra przed tą publicznością. Było to widać w poczynaniach moich zawodników, szczególnie w chwilach nerwowości gra traciła na płynności. To spotkanie było otwarte, nie zamknęliśmy go drugą bramką i Wisła również miała swoje okazje. Można powiedzieć, że był to wyrównany mecz. Trudno w piłce nożnej doszukiwać się sprawiedliwości. Czy dziś remis byłby sprawiedliwszym wynikiem? Spotkanie było otwarte i mogło potoczyć się w każdą stronę. 

 

- Cieszę się, bo dawno nie zagraliśmy na zero z tyłu. Byliśmy bardzo konsekwentni i uważni. Na pewno było to dla nas bardzo ważne, bo jeśli chcemy gonić czołówkę ligi, to dzisiaj trzy punkty były konieczne. Nie przyszły nam jednak one łatwo. Mamy też swoje problemy kadrowe i na pewno trochę na tej płynności w grze straciliśmy. W ostatnich spotkaniach zabrakło nam trochę szczęścia, dziś natomiast w tych sytuacjach podbramkowych gdzieś ta piłka trafiała w nogi obrońców. Ustrzegliśmy się także poważniejszych błędów i co najważniejsze, utraty gola. 

 

- Chciałbym bardzo, aby Wisła się odbiła. Wisła w ekstraklasie to jest taki standard i nie wyobrażam sobie, aby jej zabrakło. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że może być tylko lepiej i każdy klub przeżywa różne momenty. Przychodząc do Lechii zaliczyłem na początku trzy porażki. Poznając zawodników, wybierając odpowiedni skład, a później wiemy, że "poszło". W następnym sezonie było już zdecydowanie lepiej. Gratuluję dziś Wiśle dobrej postawy, bo zagrała naprawdę dobry mecz, solidnie i ambitnie. Życzę punktowania, bo to jest najważniejsze w kolejnych meczach. 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się