• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  08.07.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30

Piotr Stokowiec: To było nam potrzebne [WIDEO]

2019-11-23 23:18:00
- Jesteśmy zdeterminowani i mam nadzieję, że te nieuznane bramki przerodzą się w sportową złość. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo i będziemy ciężko pracowali, żeby te kolejne mecze również były zwycięskie - powiedział po meczu z ŁKS trener Piotr Stokowiec.

 

- Cieszę się z tego zwycięstwa i trzech punktów. To było nam potrzebne po tym okresie słabego punktowania. Dzisiaj zasłużyliśmy na zwycięstwo, mimo niefrasobliwości i utraty bramki. Wykreowaliśmy sytuacji na pięć bramek. Irytujące było czekanie na to, czy będą, czy nie będą uznane te bramki. Nie mam pretensji, decydowały centymetry. Twardo stąpamy po ziemi. Wiemy, że to pierwszy krok do tego, żeby piąć się w tabeli. Z dużą pokorą do tego podchodzimy, bo wiemy, że mamy swoje problemy kadrowe czy kartkowe. Do każdego meczu będziemy się przykładać krok po kroku. Jesteśmy zdeterminowani i mam nadzieję, że te nieuznane bramki przerodzą się w sportową złość. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo i będziemy ciężko pracowali, żeby te kolejne mecze również były zwycięskie.

 

- Uraz Karola wygląda na zbicie. To są właśnie nasze problemy, Tomek Makowski grał na tej pozycji z konieczności. Jestem daleki od załamywania rąk, nigdy się na to nie żaliłem, tylko potrzebna mi jest codzienna rywalizacja. To bardzo wpływa na motywację zawodników, bo wiedzą, że rywal nie śpi. Dziś mieliśmy tego próbkę, bo Flavio wyszedł w podstawowym składzie i strzelił bramki. Artur też jest w dyspozycji, a tych meczów jest tak dużo, że możemy pozwolić sobie na to, że jeden odpoczywa i w następnym meczu daje świeżość. Wiemy, co nas czeka. W siedem dni zagramy trzy mecze. Musimy być przygotowani. Myślę, że mamy nad czym pracować.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się