• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Piotr Stokowiec: To dla nas cenna lekcja [WIDEO]

2019-09-24 20:30:00
- Przyjechaliśmy, żeby awansować do kolejnej rundy i ten cel osiągnęliśmy. Dwie szybko stracone bramki sprawiły, że ten mecz do końca trzymał w napięciu. Mamy swoje wnioski do wyciągnięcia - powiedział po meczu 1/32 Totolotek Pucharu Polski trener Lechii.

 

- Mamy wnioski, które zostaną w drużynie. Każdy pracuje na siebie, na swoje nazwisko. Moja praca też jest oceniana. Ten mecz pokazał nas w szerszej perspektywie. Daleki jestem od krytykowania. Sam muszę wnikliwie analizować sytuację. Ja bym nie robił jednak wielkiej tragedii, bo takie mecze się zdarzają, natomiast mam swoje wnioski i przemyślenia. Budowanie drużyny to proces i dalej jesteśmy w budowie. Pracujemy i fajnie, że wygraliśmy z bardzo dobrze dysponowanym przecinikiem. Widzimy też, co może się stać w pięć minut. To jest piłka i takie rzeczy nie dziwią. To dla nas cenna lekcja.

 

Trener Biało-Zielonych odniósł się także do sytuacji, która miała miejsce w pierwszej połowie, gdy w stronę boiska zaczęły lecieć race.

 

- Nie rozważaliśmy zejścia z boiska, bo nie do nas to należy. Zdenerwowałem się, bo nie była to zwykła sytuacja. Pierwszy raz coś takiego widziałem. Nie chcę jednak na ten temat się wypowiadać. Na boisku było sportowo i obie drużyny grały fair, twardo i z tego można się cieszyć.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się