Piotr Stokowiec: Trzeba wyciągnąć konstruktywne wnioski [WIDEO]

2019-03-11 23:04:00
- Nie chciałbym się usprawiedliwiać, ale widać było trochę zmęczenia. Ten mecz nam nie wyszedł jakbyśmy chcieli, zabrakło trochę jakości i kreatywności. Jednak daleki jestem od tego, żeby siać panikę - powiedział po meczu z Wisłą Płock trener Piotr Stokowiec.

 

Piotr Stokowiec po meczu z Wisłą Płock: "To nie był nasz wybitny mecz. Zagraliśmy dziś słabiej w ofensywie. Celowo nie rzuciliśmy się od początku na Wisłę Płock, bo nie chcieliśmy się odkrywać. Wiedzieliśmy, że Wisła ma swoje atuty w ofensywie. Trudniej gra się w ataku pozycyjnym i nadziewaliśmy się na kontry. Trzeba mocniej popracować nad grą ofensywną. Nie chciałbym się usprawiedliwiać, ale widać było trochę zmęczenia. Ten mecz nam nie wyszedł jakbyśmy chcieli, zabrakło trochę jakości i kreatywności. Jednak daleki jestem od tego, żeby siać panikę. Jesteśmy w dobrym miejscu. Wiemy, że doskwiera nam nieobecność zawodników ofensywnych, przydałby się choćby Patryk Lipski, który wniósłby wiele do gry ofensywnej. Celowo nie wpuszczamy Lukasa Haraslina w dłuższym wymiarze czasowym, ponieważ nie chcemy ryzykować jakiegoś urazu. Czujemy wielki niedosyt, bo grając w przewadze dążyliśmy do zwycięstwa. Trzeba wyciągnąć konstruktywne wnioski, bo myślę, że jesteśmy ciekawą drużyną, z wieloma młodymi zawodnikami, którzy są głodni sukcesu. Wierzę w to, że zrobimy wszystko, by dla Gdańska te emocje zapewniać do samego końca i grać o jak najwyższe cele".

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się