Piotr Stokowiec: Wygraliśmy dzięki kibicom [WIDEO]

2018-10-28 09:30:00
- Chcielibyśmy takie święto przeżywać w każdym meczu i będziemy do tego dążyć. To właśnie kibice wcisnęli bramkę na 2:1. To ich doping i wiara spowodowały, że moi zawodnicy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności - powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu z Arką Gdynia trener Biało-Zielonych Piotr Stokowiec.

 

– Mam nadzieję, że nie kłamałem na konferencji przedmeczowej mówiąc, że szykuje się wielkie święto. Było ono też dzięki kibicom, którzy licznie przybyli na stadion. Chcielibyśmy takie święto przeżywać w każdym meczu i będziemy do tego dążyć. To właśnie kibice wcisnęli bramkę na 2:1. To ich doping i wiara spowodowały, że moi zawodnicy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i po drobnych korektach w składzie Flavio dołożył głowę tam gdzie trzeba - powiedział trener Lechii.

 

- Wiedziałem, że Kuba Arak świetnie gra głową i liczyłem, że wykona swoją pracę po licznych dośrodkowaniach. Graliśmy mocnym pressingiem i trzeba było szukać dodatkowego zawodnika z siłami. Rafał Wolski grał kombinacyjnie, robiąc przewagę w bocznych sektorach boiska, a Joao Nunes i Filip Mladenović mogli wrzucać piłki. Na początku sezonu były głosy po co nam Arak, a to chłopak o niesamowitej osobowości - dodał trener Stokowiec. 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się