Piotr Stokowiec: Żadna z drużyn nie zasłużyła dziś na zwycięstwo [WIDEO]

2019-07-28 20:39:00
- Mecz był zbyt mało intensywny. Zabrakło nam polotu i zdecydowania w wielu sytuacjach, żeby zdobyć bramkę i przechylić szale zwycięstwa na naszą stronę - powiedział po meczu z Wisłą Kraków trener Piotr Stokowiec.

 

Piotr Stokowiec: To był ważny mecz pod względem oceny przydatności tych zawodników. Wiem, że niektórzy potrzebują minut, żeby wrócić do formy i móc nas wspierać. Był to ważny mecz pod kontem oceny naszego bezpośredniego zaplecza. Trzymam się swojego planu. Wiem, jakie mamy cele, założenia i co jest dla nas w tej chwili ważne. Chcieliśmy dzisiaj zobaczyć w jakim miejscu jest każdy zawodnik, z kogo możemy na dziś skorzystać. Wiemy teraz, nad czym pracować na treningu. Dziś ta intensywność była za mała i nad tym się zastanowię, jeśli chodzi o proces treningowy. Jedno to jest szachowanie siłami. Dwa wszyscy muszą być gotowi, żeby pomagać drużynie. Każdy musi się rozwijać i robić progres. Takie sprawdziany są potrzebne i kierunkują naszą pracę na treningach.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się