Piotr Stokowiec: Zagraliśmy bardzo dobry mecz [WIDEO]

2019-09-28 20:56:00
- Tak jak zapowiadałem, chcieliśmy być dobrze zorganizowani i wypełniać nasze założenia taktyczne. Ten plan był realizowany bardzo dobrze. Do tego dołożyliśmy agresję i zaangażowanie. Cieszę się, bo myślę, że zapracowaliśmy bardzo mocno na to zwycięstwo. Pokazaliśmy dużo jakości - powiedział po meczu z Legią trener Stokowiec.

 

- W poprzednim sezonie byliśmy liderem 23 kolejki i nas już nic nie zdziwi. Zajmujemy się zdobywaniem punktów, a spoglądaniem w tabelę będziemy się zajmować w kwietniu i maju. Nie patrzyliśmy w tabelę przed meczem, teraz po meczu też nie patrzymy.

- Cieszę się, że pokazaliśmy charakter, mimo iż ten mecz rzucał nam kłody pod nogi. Potrafiliśmy odpowiedzieć. W sporcie bardzo ważna jest taka odpowiedź. Potrafiliśmy uporać się z przeciwnościami losu i spokojnie reagowaliśmy. Zarówno we wtorek w pucharze, jak i teraz. Na tyle znam drużynę, że potrafię odpowiednio zareagować i odpowiednio pomóc. Cieszę się, że zawodnicy emanowali spokojem przez cały mecz. Przez cały mecz chcieliśmy grać i utrzymywać się przy piłce.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się